Firma INWESTDOM KB wywodzi swoją działalność z branży deweloperskiej, w której prężnie działa już od 2016 roku, skupiając się na kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Wieloletnie doświadczenie w branży, znajomość rynku oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, sprawiły, że w 2021 roku poszerzyliśmy swoją działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Od tego momentu możemy działać jeszcze bardziej kompleksowo, konkretnie zaspokajając Państwa potrzeby w zakresie sprzedaży, kupna i najmu nieruchomości.

 

Ponadto, zaletą naszej firmy jest kompetentny zespół pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży i kompleksowo wspierających potrzeby Klientów każdego dnia. Decydując się na współpracę z nami, otrzymają Państwo wszechstronną pomoc przy zawieraniu umów kupna, najmu i sprzedaży. Wspieramy zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych. Działamy na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Sprzedaż mieszkania w zabytkowej kamienicy? Wynajem nieruchomości komercyjnej pod lokal usługowy? Obie sprawy są dla nas równie ważne. Zadowolenie Klienta i owocna współpraca to rzeczy, na których zależy nam najbardziej. Cenimy sobie profesjonalizm w działaniu, nowe wyzwania i merytoryczne doświadczenie. Wybierając INWESTDOM KB mogą Państwo również liczyć na wsparcie współpracujących z firmą, licencjonowanych rzeczoznawców majątkowych, dla których rynek nieruchomości nie ma żadnych tajemnic. Możemy również doradzić, jak znaleźć odpowiednia pomoc w uzyskaniu finansowania na zakup wymarzonej nieruchomości.

Współpraca z INWESTDOM KB to pewność kompleksowej i profesjonalnej obsługi, popartej znajomością rynku i doświadczeniem w branży. To oszczędność czasu i pewne zadowolenie dla każdego naszego Klienta.